Walka trwa i trwa mać
 Oceń wpis
   
Najwytrwalsi Czytelnicy Lege Artis pamiętają - nowym (których rzesze napływają każdego dnia) napomknę, iż trwa walka o tytuł Blogaskowego Miszczunia 2007 roku. I Wasz Ulubieniec bierze w walce tej udział (o czym już pisałem).
Zasady są proste, komu się będzie chciało kliknie sobie tutaj i zapozna się z nimi, całej reszcie wyjaśnię, że:

1) aby zagłosować na Lege Artis, które to lubczasopismo ubiega się o palmę pierwszeństwa w kategorii "profesjonalne" należy posłać esemesa o treści B00120 na numer 71222;

2) koszt esemesa to 1,22 zł, przy czym przychody netto (po odpaleniu doli dla MinFina) zostaną przeznaczone na szkołę dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie; to chyba dostatecznie zbożny cel, żeby sięgnąć po komórkę?

3) każdy esemesek bierze udział w losowaniu nagrody - jednego z 10 iPodów nano 4 GB (bosz, mój pierwszy komputer miał twardziela 20 MB ale kolorowy monitor CGA), kosztował pewnie 3000 dolarów, ale ja go miałem pożyczonego ;-)

4) esemesy wysyłamy do 29 stycznia, do godziny 12:00, a następnie (III runda) znów od 29 stycznia od godziny 15:00. Rzecz w tym, żebyście wysłali tak dużo esemesów, żebym a) wszedł do III rundy, a następnie b) wygrał laptoka z nadgyzionym japkiem na pudełku (to już w III rundzie).


Tu słowo ode mnie - w zasadzie najważniejsze będzie, żebyście wysłali bardzo dużo esemesów właśnie po 29 stycznia (może zacznijcie wysyłać od 30 stycznia?), bo każdy uczestnik konkursu wchodzi w III rundę z carte blanche.

Aha, i jeszcze jedno: liczę na masowe wsparcie tych z Państwa, którzy się inspirują w pracy oraz w trybie nauczania. Jeśli poparcie uzyskane w III rundzie wyda mi się nie dość wysokie, opublikuję na łamach Lege Artis adresy użytkowników, którzy najczęściej tu zaglądają (mam na myśli w szczególności urzędy administracji państwowej oraz inne organy administracji, wielkie kancelarie, gdzie uzbieranie 50 esemesów w ciągu paru godzin nie jest problemem czy spółki, o których wiem, że sporo ludzi tam pracuje), a następnie skontaktuję się z kierownictwem odpowiednich jednostek - i niech admin będzie z Wami ;-)
Nie wiem czy powiedziałem to dość jasno i przejrzyście: udobruchać może mnie tylko 100% sukces w mojej kategorii.

Trawestując znane (a może już lekko zapomniane?) zawołanie wyborcze - oraz biorąc pod uwagę obecny stan rywalizacji w kategorii Profesjonalne - powiem: niechaj psy głosują na psiarzy (przy czym mój własny głosuje za swoim panem), komputery na komputerowców, a prawnicy (i nie tylko ;-) ) niech oddadzą swój głos na prawnika.
Komentarze (1)
Ręka rękę myje czyli rzecz o... Tymczasowe aresztowanie - 3,5...
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

bezczelna reklama:

Firma Prawnicza Lege Artis
www.LegeArtis.org

O mnie
Olgierd Rudak
Jesteś na stronie czasopisma internetowego "Lege Artis", które ukazywało się od 17 listopada 2006 r. do 16 maja 2014 r.
Najnowsze komentarze
2017-07-07 00:42
btbt:
"Słynne masło roślinne"
za komuny było masło prawdziwe solone w duzych belach na wage wiec nie pisz głupot
2017-07-04 16:50
Judith:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Czy ktoś tutaj potrzebuje pożyczki na spłatę długów lub długów, jeśli tak, to wystarczy, aby[...]
2017-05-19 17:26
herk:
88 i 14, liczby przeklęte
kolego, masz powaznie nasrane w bani :) jesli chcesz nam to wmawiac to wypierdalaj do egiptu[...]
2017-05-04 14:33
MĄDRY Z MIASTA:
Dlaczego Citibank zachowuje się jak zwykły phisher?
GŁUPI JASIO(A) ZE WSI, naprawdę jest mi bardzo przykro, że tak po chamsku ludzie traktują twoją[...]
2017-04-08 17:34
MRS VALICIA RENE:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Cześć... Jesteś my organizacjĘ ... chrześ cijań sskĘ ... utworzonĘ ..., aby pomóc ludziom w[...]