Ach ten MultiBank! ;-)
 Oceń wpis
   

pudełko na butelkę winaKierowany nałożonym przez siebie samego na siebie samego wewnętrznym obowiązkiem muszę zgłosić do Rejestru Korzyści Blogerskiej kolejny drobny suwenir, który dostałem chyba tylko dlatego, że bawię Was tu tak gremialnie (wg. Google Analytics wczoraj 6437 "niepowtarzalnych użytkowników" wygenerowało 9536 odsłon) -- więc lepiej, żeby te masy czytelnicze skupiały się na orbanizacji premiera Tuska, niż innych tematach ;-)

Otóż MultiBank, za sprawą p. Mateusztak wygląda wino od multibankua Żelechowskiego, rzecznika prasowego, przysłał mi fikuśnie opakowaną butelkę wspaniałego czylijskiego wina. Tak, ten sam MultiBank, któremu jeszcze w ubiegłym roku zdarzały się dziwne potknięcia, ale o którym od tamtego czasu w zasadzie nie pisałem...
...a nie pisałem dlatego, że nie dość, że bank prowadzi obecnie wzorcową politykę informacyjną (wszystkie zmiany, a troszkę ich było ;-) są rzetelnie i wyraźnie anonsowane), to jeszcze parę zmian -- chociaż ogólnie można mieć wrażenie, że Multi szuka swojej roli na rynku (warunki prowadzenia kont wodniczych parę razy się ostatnio zmieniły) -- jest naprawdę niezłych. Przede wszystkim mam na myśli zaanonsowane dokładnie wczoraj dopięcie kart kredytowych do usługi MultiTransfer (chociaż tak się zastanawiam: czy to oznacza, że klienta nie będzie chronił chargeback?)

Reasumując: wino, za które p. Mateuszowi bardzo dziękuję, chętnie wypiję, rozwojowi banku będę się nadal życzliwie przyglądał -- co nie znaczy, że stępi się moja czujność ;-)

 

(Disklajmer: osobiście posiadam w MultiBanku rachunek oraz kartę MasterCard Aquarius (od niedawna), i chociaż nie można wiązać tego faktu z tym, że dostałem ową butelkę wina -- ze szczerego serca (nie reklamowo!) polecam P.T. Czytelnikom karty kredytowe, generalnie są fajniejsze niż w bliźniaczym mBanku (rachunku nie polecam o tyle, o ile zasadniczo nie ma różnic wobec standardowej i zawsze-bezpłatnej oferty mBanku.)

 

PS Równocześnie życzę wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom Lege Artis wszystkiego najlepszego w 2011 roku: żeby OFE szlag trafił (ale jeszcze wcześniej ZUS), żeby rząd wreszcie odczadział i zaczął szukać także oszczędności (a nie tylko kasy u nas w kieszeniach), żeby VAT zaczął maleć. I w ogóle :-)

Komentarze (21)
Rząd im. Jessiego Jamesa 7 z tygodnia (XII)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

bezczelna reklama:

Firma Prawnicza Lege Artis
www.LegeArtis.org

O mnie
Olgierd Rudak
Jesteś na stronie czasopisma internetowego "Lege Artis", które ukazywało się od 17 listopada 2006 r. do 16 maja 2014 r.
Najnowsze komentarze
2017-07-07 00:42
btbt:
"Słynne masło roślinne"
za komuny było masło prawdziwe solone w duzych belach na wage wiec nie pisz głupot
2017-07-04 16:50
Judith:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Czy ktoś tutaj potrzebuje pożyczki na spłatę długów lub długów, jeśli tak, to wystarczy, aby[...]
2017-05-19 17:26
herk:
88 i 14, liczby przeklęte
kolego, masz powaznie nasrane w bani :) jesli chcesz nam to wmawiac to wypierdalaj do egiptu[...]
2017-05-04 14:33
MĄDRY Z MIASTA:
Dlaczego Citibank zachowuje się jak zwykły phisher?
GŁUPI JASIO(A) ZE WSI, naprawdę jest mi bardzo przykro, że tak po chamsku ludzie traktują twoją[...]
2017-04-08 17:34
MRS VALICIA RENE:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Cześć... Jesteś my organizacjĘ ... chrześ cijań sskĘ ... utworzonĘ ..., aby pomóc ludziom w[...]