"To jest urągające dla parlamentarzysty"
 Oceń wpis
   

senator Tadeusz Skorupa, autor Jarosław Kruk, na licencji CC Uznanie Autorstwa-Na tych Samych Warunkach 3.0 cytat na dziś: "Ja też był przedsiębiorcą, a nie jakimś politykiem nienormalnym. (...) Na ubranie kurwa 9 tys., a teraz to nawet zaczęli mi płacić po 8 i pół. Straszne pieniądze. A za trzy roki to auto zajeździsz. To jest urągające dla parlamentarzysty. Takie moje zdanie jest." (sen. Tadeusz Skorupa (PiS), via Tygodnik Podhalański)

Tygodnik Podhalański pisze o próbie dogadania się przez senatora Skorupę z przedsiębiorcą, ale nawet nie to jest najciekawsze, że zdaniem reprezentanta Narodu 9 tysiaków miesięcznie "na ubranie kurwa" to "straszne pieniądze" -- co ogólnie jest "urągające dla parlamentarzysty" -- najlepsze jest to, że oto obecnie Wielce Czcigodny Pan Senator miał zagrozić mediom prokuratorem, ponieważ "To są informacje zdobyte nielegalnie, nie będę się do tego ustosunkowywał, media nie mogą tak postępować z osobami publicznymi" (tak w wypowiedzi dla RMF FM).

Sęk w tym, że osobiście jestem przekonany, że rozmówca Wielce Czcigodnego Reprezentanta Narodu Zasiadającego z Łaski Narodu w Senacie mógł nagrać (nawet bez zgody i wiedzy sen. Skorupy) swoją własną rozmowę i udostępnić jej treść innym osobom -- trudno bowiem zarzucać rozmówcy nielegalność informacji zdobytych w trakcie swojej rozmowy (samemu sobie można zarzucać, że się plecie takie androny) -- natomiast jak najbardziej jestem pewien, że media jak najbardziej mogą i powinny tak postępować z osobami -- przy całym szacunku dla Wielce Czcigodnego Pana Senatora, który musi borykać się z takimi trudami za marne 9000 złotych miesięcznie -- publicznymi.
Jakby też nie patrzeć dostojność senatorska nie jest obowiązkowa, nie biorą do izby wyższej na siłę nikogo, to są normalne wybory, o każdy taki mandat bije się kilku kandydatów.

Ogólnie wstyd.

PS na zdjęciu senator Tadeusz Skorupa, autor Jarosław Kruk, na licencji CC Uznanie Autorstwa-Na tych Samych Warunkach 3.0

PS2 1 kwietnia ;-) Senator odbył briefing (link w komentarzu), z którego pozwoliłem sobie wykonać stopklatkę. Zachwycające!!

briefing senatora Skorupy

Komentarze (34)
ZDM w Warszawie i anonimowy... Daj złociaka na naziaka
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

bezczelna reklama:

Firma Prawnicza Lege Artis
www.LegeArtis.org

O mnie
Olgierd Rudak
Jesteś na stronie czasopisma internetowego "Lege Artis", które ukazywało się od 17 listopada 2006 r. do 16 maja 2014 r.
Najnowsze komentarze
2017-12-10 14:51
Kancelariaprawna24h:
Odpowiedzialność za transakcje dokonane kartą kredytową
Ciekawe informacje o nieautoryzowanych transakcjach i pomoc w odzyskaniu pieniędzy od banku[...]
2017-12-06 13:17
Fred Joseph:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na spłatę rachunków, dlatego[...]
2017-11-29 20:56
James Roland:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Jestem James Roland, z Polski. Kilka miesięcy temu moja firma poniosła wielką stratę. Niedługo[...]
2017-10-13 06:09
Gina Acampora:
O ochronie wizerunku złodziei
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim[...]
2017-10-10 01:40
jance:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Witam wszystkich, Nazywam się Ketesha Frank, jestem z Alabama, Stanów Zjednoczonych, jestem tu,[...]