BMW od Orange to jedna wielka loteria...
 Oceń wpis
   

loteria orange BMWNie tak dawne przejścia z moim ulubionym operatorem komórkowym sprawiły, że oto od połowy miesiąca, jak zapowiadałem, stałem się użytkownikiem telefonu na kartę. Nie mam zamiaru płacić stałki -- i przepłacać -- tylko dlatego, żeby mi jakaś pannica z dezinformacji klienta wpierała, że jak jest problem z łącznością, to najlepiej "włączyć i wyłączyć telefon".
Jako karciarz z definicji zamierzam czuć się porzucony. Mam też nadzieję, że żadnemu trelemarketerowi nie przyjdzie do głowy zaproponować mi przejścia na abonament...

Nieważne.
Tak czy inaczej już dziś (wytrzymali całe 2 dni) zaznałem jak mile traktowany jest użytkownik oferty na kartę w sieci Orange.
Otóż otrzymałem przeuroczego esemeska, anonsującego możliwość otrzymania 2000 losów w Loterii Orange za doładowanie telefonu. Z uprzejmym wyjaśnieniem, że jeśli nie chcę tych SMS "wyślij NIE na 8080".

Zrozumiałem, że chodzi o loterię organizowaną przez Internetq Poland sp. z o.o.  w której mogę wygrać auto BMW; ale nie chcę. loteria BMW orange
(Na marginesie: w sumie ta loteria to niezła fikcja -- jak coś nie zagra, to PTK Centertel zawsze może powiedzieć "to nie my, to organizator!", ale jednak zgodnie z regulaminem tej hucpy wydanie nagród następuje w porozumieniu z Centertelem (ust. VI.5 regulaminu), mało tego -- administratorem danych jest Centertel! (ust. IX.1) -- jak w tym kontekście należy rozumieć zapewnienie, że Orange nie wykonuje żadnych czynności faktycznych (ust. IX.2)?)

Mało tego: zgodnie z ust. III.10 regulaminu reklamę loterii można przesłać wyłącznie do użytkowników, którzy wyrazili zgodę na dostawanie "komunikacji marketingowej" -- ja nie wyrażałem! skąd więc u mnie ten spam?! 

Spamu esemesowego nie chcę -- wydawało mi się, że już jakiś czas temu wyjaśniliśmy to sobie z PTK Centertel -- (mam wrażenie, że z chwilą przeniesienia numeru do oferty przedpłaconej operator prawem kaduka "skasował" sobie moje wcześniejsze cofnięcie wszelkich zgód na otrzymywanie czegokolwiek). 
Postanowiłem jednak skorzystać z danej mi sloteria BMW orangezansy i posłałem esemesa o treści "NIE" na numer 8080. Odpowiedź była jasna: "Witaj! Nie będziesz dostawał więcej wiadomości o punktach za doładowania w loterii BMW od Orange. Dziękujemy." (czyli co? jednak od Orange?!? czy od organizatora?)

Nawet się ucieszyłem -- nie prosiłem się wcale, ale zawsze to radość jak się ludzie ze sobą tak zgadzają.

Nie minęła jednak minuta od złożenia tego zapewnienia (przez organizatora? przez Orange?), a otrzymałem kolejną wiadomość -- "Prosimy Cię uprzejmie (sic!), wyślij BMW na 7400! Chcielibyśmy przekazać Ci kluczyki do samochodu BMW. Czekamy tylko 1 godzinę".

No i w sumie racja: w drugim esemesie nie obiecano mi przecież, że nie będą mnie nękać kluczykami do tego przeklętego BMW! Wszystko, co miało być mi darowane, to informacje o dodatkowych punktach za doładowanie...

Komentarze (43)
Pauza Notatki czeskie
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

bezczelna reklama:

Firma Prawnicza Lege Artis
www.LegeArtis.org

O mnie
Olgierd Rudak
Jesteś na stronie czasopisma internetowego "Lege Artis", które ukazywało się od 17 listopada 2006 r. do 16 maja 2014 r.
Najnowsze komentarze
2017-02-17 12:55
ghjki:
Jak rozwiązać umowę zawartą we własnym domu?
Napisz odstąpienie. To, że nie napisali daty na egzemplarzu pozostawionym w domu, to nie[...]
2017-02-12 06:59
acampora:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Witam wszystkich, Nazywam się Gina Acampora żywo w USA i mówię jak najszczęśliwszą osobą na[...]
2017-02-05 06:32
Mr Richard:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Czy potrzebujesz kredytu? Jeśli tak, e-mail: (richardcosmos5@gmail.com) po więcej szczegółów.[...]
2017-01-20 23:33
Mikel Clarrisa:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Jak mam Bóg wysłał pożyczkodawcy po udaremnione przez chuliganów tutaj w internecie Witam[...]
2017-01-04 11:53
oszukali dziadka:
Jak rozwiązać umowę zawartą we własnym domu?
Dzięki za informacje, bo właśnie 30 grudnia 2016 mój dziadek został oszukany - Joy Energia z[...]