The Best of Lege Artis 2008 -- wyniki ankiety
 Oceń wpis
   

2 stycznia to dobry czas na podsumowanie ankiety The Best of Lege Artis 2008.
Jak zauważyli najwytrawniejsi Czytelnicy, ankietę zorganizowałem na modłę wszystkich plebiscytów de Gaulle: pytania były tendencyjne i sprowadzały się do rozwikłania dylematu "czy chcesz być piękny i bogaty, nawet za cenę inteligencji", "czy bogatemu łatwiej o piękną pannę" oraz "czy wszyscy inni to durnie".

W ankiecie wzięło udział 277 uczestników, co oznacza wyraźny spadek względem poprzedniej zabawy. To dla mnie wyraźny znak, że megalomania nie popłaca ;-) albo, że ludzie nie mają zdania.

Pierwsze miejsce zajęła seria tekstów o Alior Banku (85 głosów). Troszkę mnie to nie dziwi -- zwłaszcza, że po tych materiałach także bank się czegoś nauczył i zmienił nieco podejście do klientów (pozdrawiam!)

Nieco mniej głosów (45) otrzymał paszkwil Blowjob po polsku. Sam nie wiem czy to dzięki sprytnemu nawiązaniu do twórczości Ryszarda Kapuścińskiego, chwytliwemu tytułowi (chciałoby się, co?), czy też opisom zdarzeń jak z "Misia". Spieszę jednak donieść: Polisze-Britisze też się czegoś nauczyły. Opisywane zdarzenia były jeszcze raz przedmiotem ożywionych dyskusji z załogą zakładu pracy, aktyw podjął pewne zobowiązania, zaś kierownicza rola kierownictwa została umocniona.

Spodobała się Wam także opowieść o odpowiedzialności karnej za instalowanie oprogramowania shareware (37 głosów). Ten tekst powinien być -- moim nieskromnym zdaniem -- przedmiotem nauczania w niedzielnych szkołach dla prokuratorów.

Są też -- nie mogę tego pominąć -- niezadowoleni (łącznie 25 głosów). Na szczęście negatywnie nastawionym dałem aż 2 możliwości odpowiedzi, przez co wolumen ich głosów rozbił się na dwie kupki, dzięki czemu na wykresie wygląda to dość słabo. Ot, taka moja socjotechnika -- dać się wykrzyczeć, no i robić swoje dalej.

Ogólnie wyniki uważam za korzystne dla mnie: jestem podziwiany, kochany, zaś moja inteligencja budzi niekłamany zachwyt. Tak trzymać!

Poniżej multimedialna prezentacja poświęcona wynikom ankiety.

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w zabawie, życząc równocześnie najlepszego 2009 roku: tylko trafnych inwestycji giełdowych, bezbolesnych rozwodów, wygranych spraw w sądach, gorących romansów oraz dobrych cen na fajne samochody (no dobra, 2 ostatnie życzenia składam sobie samemu ;-).

Komentarze (4)
Jak usunąć swoje dane z Naszej... Wnioski na przyszłość płynące z...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

bezczelna reklama:

Firma Prawnicza Lege Artis
www.LegeArtis.org

O mnie
Olgierd Rudak
Jesteś na stronie czasopisma internetowego "Lege Artis", które ukazywało się od 17 listopada 2006 r. do 16 maja 2014 r.
Najnowsze komentarze
2017-10-13 06:09
Gina Acampora:
O ochronie wizerunku złodziei
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim[...]
2017-10-10 01:40
jance:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Witam wszystkich, Nazywam się Ketesha Frank, jestem z Alabama, Stanów Zjednoczonych, jestem tu,[...]
2017-10-05 19:48
ArturZpl:
Rekordowe odszkodowanie za spam
Teraz to też my będziemy mogli starać się o odszkodowanie. Szukając informacji na ten temat -[...]
2017-10-02 10:03
CARO CATO:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
¿Necesita dinero para iniciar un negocio propio ...? ¿Necesita dinero también pagar[...]
2017-09-04 13:15
Walls:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Dobry dzień,   Jesteśmy prawowitym, renomowanym rządowym pożyczkodawcą. Jesteśmy firma[...]