Będę kandydował do Senatu
 Oceń wpis
   
Tak jest: ci z Moich Kochanych Czytelników, którzy wpadli na myśl, że ankieta pt. Twój wymarzony parlamentarzysta nie jest działaniem przypadkowym mieli rację.

Postanowiłem spróbować swoich sił w wyścigu do parlamentu. W związku ze zwolnieniem się mandatu w Senacie podjąłem decyzję o ubieganiu się o mandat po ś.p. Andrzeju Mazurkiewiczu -- z okręgu wyborczego Krosno.

Program wyborczy -- dość szumnie to nazywam, w sumie chodzi o moje poglądy, które wytrawni Czytelnicy Lege Artis znają -- zbiorę w postaci jakiegoś kompendium na osobnej stronce wyborczej (jeszcze w powijakach, przez weekend się pozbieram to coś napiszę).
Z grubsza go znacie, bo czytacie LA od przeszło roku -- w dużym skrócie można go sprowadzić do następujących pojęć: wolność, swoboda, precz z biurokracją, niższe podatki, cięcia w administracji -- ale i towarzyszące temu odpowiedzialność, pracowitość i przyzwoitość.
Jednym słowem ma być to program libertariański (z odchyleniem minarchicznym). Ale to już wszyscy wiecie.

Nie chcę tego przykładać do programów żadnych partii -- składam solenną obietnicę, że nie zapiszę się do żadnego ugrupowania -- natomiast jako deputowany do izby wyższej parlamentu będę zawsze popierał to, co uznam za rozsądne, pogłębiające wolność (a może -- ratujące jej resztki). Ci co mnie znają, wiedzą skąd przychodzę (pewnych rzeczy się nie zapomina).

Jak widzicie zamierzam całą operację przeprowadzić możliwie najprostszymi środkami, bezkosztowo; kampania będzie ograniczona wyłącznie do internetu (stronka jest na Bloggerze, domena za 0,90 zł w promocji, itd.). W kampanii wyborczej nie będzie wyjazdów, spotkań z wyborcami, plakatów, zwiastunów w radiu i telewizji; mało tego: nie będzie obietnic, mydlenia oczu, labiodzenia nad upadającą Ojczyzną bądź obiecywania cudów jak w Irlandii -- czyli tego wszystkiego, co najwspanialsi Wybrańcy Narodu kochają robić dla nas i za nasze pieniądze.

Jeśli mnie wybierzecie (w co wątpię ;-) nie będzie mądrowania się w telewizji, kłamania, wykręcania się z obietnic wyborczych, tłumaczenia dlaczego podatek Belki musi zostać, obsadzania swoimi ludźmi stanowisk w agencjach rządowych, itd. Czyli tego wszystkiego, co Głos wybrany Głosami Suwerena kocha lubić najbardziej ;-)
autopromocja:
niniejszy post jest jak najbardziej serio

Złośliwie rzecz ujmując -- chcę być kandydatem (senatorem) tych wszystkich, którzy lubią wypić sobie piwko przed komputerem, poczytać coś ciekawego (w internecie, w książkach, ale i w gazetach). Chcę być senatorem tych ludzi, którzy uważają, że sami wiedzą lepiej co dla nich jest dobre -- i nawet jeśli mogą przy okazji pobłądzić -- to nic do tego rządowi, administracji i całemu temu cyrkowi.

Niedługo będę zakładał komitet wyborczy, będę potrzebował zebrać pewną -- wcale nie tak dużą, jeśli Czytelnicy Lege Artis w swojej łaskawości zechcą pomóc -- liczbę podpisów. O wszystkich krokach i poczynaniach będę informował na bieżąco.
Pomożecie?

A zatem rzucam odwiecznym hasłem polskich wyborców -- darz bór!
Komentarze (32)
Dyskryminacja chrześcijan przez... Precz z nielegalnymi...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

bezczelna reklama:

Firma Prawnicza Lege Artis
www.LegeArtis.org

O mnie
Olgierd Rudak
Jesteś na stronie czasopisma internetowego "Lege Artis", które ukazywało się od 17 listopada 2006 r. do 16 maja 2014 r.
Najnowsze komentarze
2017-10-13 06:09
Gina Acampora:
O ochronie wizerunku złodziei
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim[...]
2017-10-10 01:40
jance:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Witam wszystkich, Nazywam się Ketesha Frank, jestem z Alabama, Stanów Zjednoczonych, jestem tu,[...]
2017-10-05 19:48
ArturZpl:
Rekordowe odszkodowanie za spam
Teraz to też my będziemy mogli starać się o odszkodowanie. Szukając informacji na ten temat -[...]
2017-10-02 10:03
CARO CATO:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
¿Necesita dinero para iniciar un negocio propio ...? ¿Necesita dinero también pagar[...]
2017-09-04 13:15
Walls:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Dobry dzień,   Jesteśmy prawowitym, renomowanym rządowym pożyczkodawcą. Jesteśmy firma[...]