Fixrapid.com -- szukamy frajerów, bo frajerów nie sieją
 Oceń wpis
   

Fixrapid -- promocja za złotówkęNie wszystko złoto co się świeci, nie każda złotówka to naprawdę złotówka, a czasem promocja szyta grubymi nićmi jest. Wiedzą o tym klienci-nieklienci Pobieraczka, pewnie dowiadują się o tym użytkownicy Fixrapid.com -- kolejnego wesołego serwisu, na który bez mikroskopu nie wchodź.

Fixrapid.com to kolejny serwis dla ściągaczy, o czym przekonuje mnie jego hasło: "jedyny działający sposób na rapidshare!" Nie będę sprawdzał czy to prawda, mało mnie to interesuje, ale zgaduję, że skoro dostawcy internetu prześcigają się w przepustowości swoich łącz (chociaż filmik na YT można dość swobodnie obejrzeć i na plejowskim łączu), to pewnie wiara ciągnie aż miło.
Mniejsza z tym.

Znamienne, że duża ilość tego rodzaju serwisów obliczona jest na klasyczne dzieci Neostrady, które jumiąc nie biorą pod uwagę, że same mogą być ojumane.

Oto będąc już na stronie Fixrapid.com przechodzimy do zakładki rejestracja, gdzie należy podać kod aktywacyjny. Uzyskujemy go np. wysyłając esemeska w promocji; w promocji, bo -- jak mówi piękna adnotacja pod formularzem rejestracyjnym "Kod aktywacyjna można uzyskać poprzez wysłanie SMS o treści TC.ONBY pod numer 91968. Tylko teraz promocja, rejestracja za 1 ZŁ!" Fixrapid.com promocja za 1 zł PayPal
Jak ktoś mało wie lub mało myśli (to w zasadzie to samo), to nie sprawdzi, że numer 91968 to kolejny numer specjalny, a więc o podwyższonej płatności -- (fajniejszy od 7xxx, bo jeszcze nieopatrzony), zaś -- jak głosi informacja napisana malusieńką czcionką w prawym dolnym rogu strony (naprawdę można przegapić): "Cena SMS zgodna z taryfa operatora (koszt wysłania wiadomości to (19 zł netto / 23,18 brutto)), promocja dotyczy płatności paypal tylko i wyłącznie".

Na obrazku powyżej pozwoliłem sobie pokazać wycinek takiej strony w naturalnej wielkości, jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda na stronie -- wystarczy kliknąć tu.

Trudno się nie tylko doczytać, ale i dopatrzyć, co?
Przyznam, że bez powiększenia strony (a najwygodniej: skopiowania tekstu i wklejenia do edytora -- na szczęście twórcy serwisu nie wpadli na to, żeby klauzulę wrzucić w formie jakiegoś obrazka) nie dałbym rady tego doczytać. Fixrapid.com ukryta informacja o cenie(Obok powiększony i posklejany zrzut ekranu.)

Reasumując: skoro istnieją takie serwisy jak Fixrapid.com to znak, że naiwnych nie sieją. Ciekawym co na to UOKiK -- no i jak uprawnione podmioty będą się na to zapatrywały przez pryzmat RSiUN?

PS na Fixrapid.com doniósł Xbartx. Dziękuję!

Komentarze (25)
Skąd bierze się spam? Prezydent.pl już nie chce peseli...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

bezczelna reklama:

Firma Prawnicza Lege Artis
www.LegeArtis.org

O mnie
Olgierd Rudak
Jesteś na stronie czasopisma internetowego "Lege Artis", które ukazywało się od 17 listopada 2006 r. do 16 maja 2014 r.
Najnowsze komentarze
2017-10-13 06:09
Gina Acampora:
O ochronie wizerunku złodziei
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim[...]
2017-10-10 01:40
jance:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Witam wszystkich, Nazywam się Ketesha Frank, jestem z Alabama, Stanów Zjednoczonych, jestem tu,[...]
2017-10-05 19:48
ArturZpl:
Rekordowe odszkodowanie za spam
Teraz to też my będziemy mogli starać się o odszkodowanie. Szukając informacji na ten temat -[...]
2017-10-02 10:03
CARO CATO:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
¿Necesita dinero para iniciar un negocio propio ...? ¿Necesita dinero también pagar[...]
2017-09-04 13:15
Walls:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Dobry dzień,   Jesteśmy prawowitym, renomowanym rządowym pożyczkodawcą. Jesteśmy firma[...]