Kto się boi Kota Behemota?
 Oceń wpis
   
Uuaaaa!!!... chciałoby się zaharczeć razem z Ryszardem Nowakiem z komitetu przeciwko sektom, który złożył doniesienie na Kota Behemota. Mamy was, a teraz będziecie się smażyć u Ćwiąkalskiego!

Kot Behemot (na zdjęciu obok w szatach godowych oraz makijażu Violetty Villas) będzie u Ćwiąkalskiego dlatego, że zdaniem Ryszarda Nowaka dopuścił się obrazy uczuć religijnych. Podczas publicznego kocenia się Kot Behemot miał powiedzieć, że (cytuję za Gazetą Wyborczą, mam nadzieję, że karząca ręka Ryszarda Nowaka oszczędzi mnie za ten cytat) "Kościół Katolicki to największa grupa zbrodnicza na świecie", a następnie podarł Biblię na strzępy.
Na to wszystko patrzyli właściciele lokalu, w którym dantejskie te sceny się rozgrywały; mało tego, że patrzyli: widzieli i nic z tym nie zrobili, a nawet nie powiadomili prokuratury. Też są u Ćwiąkalskiego.

Czytelnicy Lege Artis znają moje zdanie na temat nieszczęsnego art. 196 kk - tego o ściganiu osób dopuszczających się obrazy uczuć religijnych. W grudniu 2006 r. pisałem: Nie istnieje coś takiego jak "religia obiektywna" i nawet jeśli przeszło dziewięciu na dziesięciu Polaków przyznaje się do wyznania rzymsko-katolickiego - nie da się powiedzieć, abyśmy byli społeczeństwem obiektywnie rzymsko-katolickim", zaś jedynym sposobem na zobiektywizowanie odpowiedzialności jest ustanowienie wyznania rzymskokatolickiego jako religii panującej w Rzplitej.
Dopóki konstytucja nie zostanie znowelizowana, będę śmiał się zarówno z samego art. 196 kk, jak i z osób, które powołując się nań będą ścigały Koty Behemoty po dachach.

Dodam jeszcze - na marginesie - że podobne gadki-szmatki wstawia posłanka profesorka Joanna Senyszyn, (oto efekt wklepania frazy kościół katolicki site:senyszyn.blog.onet.pl), a jednak nikt nie robi z tego sensacji. I słusznie.

Powiem tak: ja się zgadzam, proszę Państwa, żeby Kot Behemot został pozwany o naruszenie dóbr osobistych przez osoby, które poczuły się urażone jego kocim zachowaniem. Niech spróbuje nawet Ryszard Nowak (warto kliknąć i poczytać o tym odjazdowcu), który wprawdzie nie był obecny podczas kocich wybryków, ale niechaj idzie do sądu i spróbuje udowodnić, że nawet przekaz naocznego świadka wystarczał, aby jego uczucia poczuły się urażone.

Ale dlaczego Ryszard Nowak chce fatygować prokuraturę; mało tego - nie prokuratora rejonowego z Gdyni, lecz samego Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego?


PS: zdjęcie Kota Behemota zerżnięte z Wikpedii, autorem jest Krzysztof Sado Sadowski.

PS 2: jeśli też uważasz, że ręce precz od Kota Behemota to koniecznie wyślij esemesa o treści B00120 na numer 71222. Szczegóły operacji pt. "Ostatni lot Kota Behemota" znajdują się tutaj (uwaga, 666 strony napisane kurzym pazurem o północy, krwią dziewicy.)
Komentarze (12)
Z historii głupoty antypolskiej Echelon

bezczelna reklama:

Firma Prawnicza Lege Artis
www.LegeArtis.org

O mnie
Olgierd Rudak
Jesteś na stronie czasopisma internetowego "Lege Artis", które ukazywało się od 17 listopada 2006 r. do 16 maja 2014 r.
Najnowsze komentarze
2017-10-13 06:09
Gina Acampora:
O ochronie wizerunku złodziei
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim[...]
2017-10-10 01:40
jance:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Witam wszystkich, Nazywam się Ketesha Frank, jestem z Alabama, Stanów Zjednoczonych, jestem tu,[...]
2017-10-05 19:48
ArturZpl:
Rekordowe odszkodowanie za spam
Teraz to też my będziemy mogli starać się o odszkodowanie. Szukając informacji na ten temat -[...]
2017-10-02 10:03
CARO CATO:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
¿Necesita dinero para iniciar un negocio propio ...? ¿Necesita dinero también pagar[...]
2017-09-04 13:15
Walls:
Uważajcie na oszustów sprzedających samochody z UK
Dobry dzień,   Jesteśmy prawowitym, renomowanym rządowym pożyczkodawcą. Jesteśmy firma[...]